ארטריז

A   A   A    

מאמרים

מאמרי תוכן עיוניים ומקצועיים, מדריכים וטיפים בתחום כאבי הברכיים.

התכנים המתפרסמים, כפופים לתנאי השימוש המפורטים באתר.

מחלת שחיקה של הברך

מחלת השחיקה (אוסטאוארטריטיס) הינה מחלה הפוגעת במספר מפרקים של הגוף. המפרק הנפגע ביותר הינו מפרק הברך, עקב היותו נושא משקל. מחלת שחיקת הברך פוגעת ב- 10% מהאוכלוסיה הכללית בגיל 60 שנים, ועולה עם הגיל.

קרא עוד...

השוואה: חומצה היאלורונית מול הילאן G-F-20

סקירה לנושא תוספי צמיגות לדלקת מפרקים ניוונית של הברך - השוואת הזרקה תוך-מפרקית של מוצרי היאלורונאן (חומצה היאלורונית) והילאן G-F 20. הסקירה וההשוואה פורסמו מטעם שירותי מנהל שירותי הבריאות ליוצאי צבא של ארצות הברית והמועצה הרפואית המייעצת.

חשוב להדגיש, כי חומצה הילירונית, ארטריז מבית "פרינג פרמצוטיקלס ישראל", אינה דומה כלל לא במבנה ולא בצורת ההפקה לחומצות ההילירוניות ממשפחת היליאן G-F 20 וסינויסק. במחקר זה ניתן לראות כי יש יותר תופעות לוואי בהזרקות חוזרות ונשנות עם חומצה היאלורונית מצולבת היליאן G-F 20 ובהשוואה לחומצה היאלורונית Arthrease.

תקציר השוואת חומצה היאלורונית מול הילאן G-F-20

בסקירה זו, היעילות והבטיחות של הזרקה תוך-מפרקית של חומצה היאלורונית או הילאן (שרשרות היאלורונאן מצולבות) נבחנות במסגרת טיפול אפשרי לדלקת מפרקים ניוונית של הברך. כל חמשת החומרים מאושרים על ידי מנהל המזון והתרופות של ארצות הברית (FDA) כ"תכשירים ביולוגים" המותווים לחולים עם דלקת מפרקים ניוונית של הברך שלא הגיבה במידה מספקת להתערבויות לא תרופתיות (לדוגמה, דיאטת הרזיה, פעילות גופנית וכדומה) ומשככי כאבים פשוטים (לדוגמה, אצטאמינופן). במועמדים מתאימים יכלול מהלך הטיפול בין 3 ל-5 הזרקות תוך-מפרקיות על פי המוצר שנעשה בו שימוש.

קרא עוד...

Arthrise או Arthrease?

ארטריז, Artrise, ארתריז או  Arthrease - מה שמו הנכון של התכשיר?

כשרות לגולשים המתעניינים ואלו שנקלעו לעמוד זה במקרה  - אם בחיפוש אחר התכשיר "ארטריז - Arthrease" המיועד לטיפול בכאב הנגרם על ידי osteoarthritis של המפרק ואם מסיבה אחת הנובעת מטעות כתיב או חוסר ידיעה, פרינג ישראל מגישה לכם הסבר קצר ותמציתי.

קרא עוד...

תרגילים לשיקום ברכיים לאחר זריקת ארטריז

תורת שיקום פגיעת ברכיים כתוצאה מחבלה המתרחשת בעת פעילות ספורט (אם מקצועי ואם חובבני) אינה עניין פשוט ויכולה להארך שבועות וחודשים ארוכים. למעשה, פגיעת ברכיים הנה הפציעה הנפוצה ביותר בקרב ספורטאים, מצד אחד ומצד שני חסרה את התודעה לתהליכי שיקום נכונים ומתאימים ואשר יאפשרו חזרה לשגרת פעילות ואף העצמה שלה במקרים מסויימים.

מיחושים בברכיים יכולים להצביע על בעיות עם הפיקה, או ברצועת המיניסקוס ואף עד כד קרע ברצועות הצולבות. בכל מקרה, חובה להתייעץ עם רופא מומחה לאבחון הבעיה והמלצה על אופן הטיפול הנכון.

קרא עוד...

דלקת בגיד בברך כגורם לכאבי ברכיים

כאבי ברכיים הינם בעיה נפוצה וקשה הגורמת לקושי תפקודי בחיי היומיום. הכאבים עשויים להיגרם בשל סיבות מגוונות, שאחת מהן הינה דלקת בגיד הברך או ליתר דיוק - דלקת בפיקת הברך. דלקת זו מופיעה בכל מגזרי האוכלוסייה ובעיקר נפוצה בקרב אנשים העוסקים בפעילות ספורטיבית הכרוכה בהרבה קפיצות, כמו כדורסל, לכן נהוג לכנותה ברך קופצת. הדלקת פוגעת בגיד המחבר בין עצם השוק לפיקת הברך, אשר תפקידו לסייע בפעולת יישור הברך. כאשר מופיעה דלקת בגיד נגרמים כאבים חזקים וחוסר תפקוד, ונהוג לטפל בה באמצעות תרופות ופיזיותרפיה.

קרא עוד...

פרטי קשר

פרינג פרמצוטיקלס ישראל - Ferring Israel

רח' השיטה 8 ת.ד. 3551 פארק התעשיה הדרומי , קיסריה 38900
טלפון : 04-6309500
פקס : 04-6309511

רשתות חברתיות

יצירת קשר

לקבלת מידע נוסף
מלאו את הפרטים הבאים:
שם (*)
יש למלא שם ומשפחה.
טלפון (*)
יש למלא מספר טלפון
עיר מגורים (*)
Invalid Input
דוא"ל (*)
יש למלא כתובת דוא"ל תקינה.
ארטריז